Otwarcie gabinetu fizjoterapii i rehabilitacji w Gliwicach

Otwarcie gabinetu fizjoterapii i rehabilitacji w Gliwicach

Otwarcie gabinetu – FizjoPaluch nowoczesna fizjoterapia i rehabilitacja Gliwice nastąpiło z początkiem listopada.

Jeśli szukasz najlepszego fizjoterapeuty, rehabilitanta w Gliwicach to zapraszam do w pełni wyposażonego, profesjonalnego gabinetu: FizjoPaluch – nowoczesna fizjoterapia i rehabilitacja Gliwice

W moim gabinecie nie pracujemy schematami. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie. Wiele ukończonych kursów, ciągłe zdobywanie wiedzy pomaga we wnikaniu w głąb organizmu pacjentów. Do mojej pracy podchodzę z sercem, zaangażowaniem – jeśli poszukujesz takiego fizjoterapeuty, to się dogadamy.

Fizjoterapia i rehabilitacja, którą traktuję jako moją pasję i znaczącą część mojego życia, może również zmienić Twoje życie. W gabinecie w Gliwicach pracuję terapią manualną, masażem tkanek głębokich. W mojej pracy jest mi bardzo bliska osteopatia, której elementy wykorzystuję. Do leczenia pacjentów wykorzystuję ponadto: suche igłowanie, pinoterapię, kinesiotaping. Każdy problem zdrowotny dogłębnie zdiagnozuję na wizycie i poddam go terapii.

W mieście Gliwice jest bardzo wiele gabinetów fizjoterapii i rehabilitacji. Mój gabinet różni się od nich tym, że ja pracuję wykorzystując wiedzę z anatomii, fizjologii, embriologii, psychologii i wielu innych dziedzin medycznych. Nie masuję na oślep grzbietu, lecz szukam powodu zaistniałego problemu. FizjoPaluch- nowoczesna fizjoterapia i rehabilitacja Gliwice to indywidualna praca z pacjentem sam na sam, podczas godzinnej terapii jesteś dla mnie najważniejszy i Tobie poświęcam całą uwagę.

Dla Państwa wygody uruchamiam również rejestrację online kliknij tu.

Zapraszam także na facebook, gdzie znajdziesz najświeższe informacje!

Pozdrawiam

Kamil Paluch