JUŻ WKRÓTCE!

Szkoła Rodzenia w Gliwicach

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych pacjentek, stworzyliśmy jedyną swoim rodzaju szkołę rodzenia w Gliwicach. Wsłuchując się w potrzeby ponad 500 kobiet, które przyjęliśmy w ramach fizjoterapii uroginekologicznej, powstał ten projekt. Dochodziły do nas głosy problemów, z którymi Panie się mierzą w okresie okołoporodowym.

 

 

Niezależnie czy będzie to Twój pierwszy poród, zajęcia będą bardzo wartościowe. Chcemy pomóc Ci przejść przez ten czas z jak największą pewnością siebie i zrozumieniem tego, co się dzieje. Nasz program edukacyjny obejmuje szeroki zakres tematów, takich jak ciąża, poród, opieka nad noworodkiem i karmienie piersią.  Mamy również zajęcia dla Ojców! Obsługa fotelika, wykład z psychologiem, zajęcia z pierwszej pomocy!

 

 

 

Jesteśmy przekonani, że nasze zajęcia pomogą Ci przygotować się na przyjście Twojego dziecka na świat i przeżyć ten niezwykły czas w sposób, na jaki zasługujesz. Zapraszamy do naszej szkoły, gdzie będziesz mieć możliwość uczenia się od doświadczonych specjalistów i dzielenia się swoimi obawami z innymi przyszłymi mamami.