Fizjoterapeuci GLiwice

Praca 1 na 1

Praca z pacjentami odbywa się w gabinetach, gdzie terapeuta zwraca 100% swojej uwagi na pacjencie. Koncentracja terapeuty na swoim podopiecznym odbywa się na zasadzie pracy 1 na 1, czyli jako indywidulany kontakt terapeuty ze swoim pacjentem. Dzięki takiemu modelowi pracy osiągamy szybsze i lepsze efekty.

Doświadczeni specjaliści

Terapeuci, których u nas spotkasz to zespół doświadczonych i sprawdzonych specjalistów. Naszych specjalistów cechuje wiele lat skutecznej pracy, setki zadowolonych pacjentów, ciągły rozwój na kursach i szkoleniach. Specjaliści, których u nas spotkasz specjalizują się w rehabilitacji ortopedycznej, sportowej, fizjoterapii dzieci, fizjoterapii uroginekologicznej. Nasz zespół specjalistów fizjoterapii jest gotowy pomóc Ci poprawić jakość życia poprzez zmniejszenie dolegliwości bólowych i poprawę funkcjonowania ciała. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz pomocy, zapraszamy do kontaktu z nami.

Łatwy dojazd i parkowanie

Nasze centrum fizjoterapii znajduje się w dzielnicy Trynek w Gliwicach. Znajdujemy się 5 minut od węzłów autostrad A4, A1, DTŚ. Podróż z okolic rynku zajmuje 3 minuty autem. Również w bliskim sąsiedztwie znajdują się przystanki autobusowe. Dla zmotoryzowanych dysponujemy darmowym parkingiem przy przychodni oraz w bliskim sąsiedztwie.

100% uwagi

Podczas wizyty liczysz się tylko Ty. Wiemy jak bardzo potrzebujesz pomocy, więc nasza koncentracja obejmuje w 100% Ciebie. Słuchamy uważnie tego z czym do nas przychodzisz i z czym się mierzysz. Jest to bardzo ważne, ponieważ pozwala nam to lepiej zrozumieć Twoje potrzeby i lepiej Ci doradzić lub pomóc.