Rehabilitacja Gliwice

Rehabilitacja i Fizjoterapia Gliwice

Otwarcie gabinetu – FizjoPaluch nowoczesna fizjoterapia Gliwice nastąpiło z początkiem listopada.

Jeśli szukasz najlepszego fizjoterapeuty, rehabilitanta w Gliwicach to zapraszam do w pełni wyposażonego, profesjonalnego gabinetu: FizjoPaluch – nowoczesna fizjoterapia i rehabilitacja Gliwice

W moim gabinecie nie pracujemy schematami. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie. Wiele ukończonych kursów, ciągłe zdobywanie wiedzy pomaga we wnikaniu w głąb organizmu pacjentów. Do mojej pracy podchodzę z sercem, zaangażowaniem – jeśli poszukujesz takiego fizjoterapeuty, to się dogadamy.

Fizjoterapia i rehabilitacja, którą traktuję jako moją pasję i znaczącą część mojego życia, może również zmienić Twoje życie. W gabinecie w Gliwicach pracuję terapią manualną, masażem tkanek głębokich. W mojej pracy jest mi bardzo bliska osteopatia, której elementy wykorzystuję. Do leczenia pacjentów wykorzystuję ponadto: suche igłowanie, pinoterapię, kinesiotaping. Każdy problem zdrowotny dogłębnie zdiagnozuję na wizycie i poddam go terapii.

W mieście Gliwice jest bardzo wiele gabinetów fizjoterapii i rehabilitacji. Mój gabinet różni się od nich tym, że ja pracuję wykorzystując wiedzę z anatomii, fizjologii, embriologii, psychologii i wielu innych dziedzin medycznych. Nie masuję na oślep grzbietu, lecz szukam powodu zaistniałego problemu. FizjoPaluch- nowoczesna fizjoterapia i rehabilitacja Gliwice to indywidualna praca z pacjentem sam na sam, podczas godzinnej terapii jesteś dla mnie najważniejszy i Tobie poświęcam całą uwagę.

Dla Państwa wygody uruchamiam również rejestrację online kliknij tu.

Zapraszam także na facebook, gdzie znajdziesz najświeższe informacje!

Pozdrawiam

Kamil Paluch

Fizjoterapeuta Gliwice

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *